Očekáváme, že Celtic odvetu s Kluží zvládne, rozdáme si to s ním, radí sázkařům Hušbauer

Již v úterý večer se rozhodne o tom, zda se Slavia ve čtvrtém předkole Ligy mistrů utká se skotským Celtigem Glasgow, nebo rumunskou Kluží. První duel skončil smírně 1:1 a vše je tedy stále poměrně otevřené...

Očekáváme, že Celtic odvetu s Kluží zvládne, rozdáme si to s ním, radí sázkařům Hušbauer

Jak to vidí Josef Hušbauer? "Na dvojzápas myslíme všichni. Očekáváme, že Celtic odvetu s Kluží zvládne, rozdáme si to s ním. Víme, že jeho kvalita je obrovská. Praktikuje jiný herní styl, než na jaký jsme zvyklí z Evropské ligy. Fyzicky hodně náročný, se spoustou soubojů. Se Sevillou nebo s Genkem to bylo hodně do rychlosti a fotbalovosti," uvedl na stránkách gol.cz svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského.

Jeho přáním je tedy úřadující šampion skotské Premiership, který před pár dny prodal obránce Tierneye do Arsenalu. "Vždycky jsem si chtěl na Celtiku zahrát, atmosféra je tam prý úžasná, fantastická. Jedna z nejlepších v Evropě. Pokud by Celtic vyšel, bylo by to fajn," pokračoval v rozhovoru pro magazín Gol.cz bývalý hráč Žižkova, Jihlavy, Příbrami, Baníku, Sparty či Cagliari.

Sešívaní začínají venku. Může být odveta na Sinobo Stadium výhodou? "Abych řekl pravdu, je mi to jedno. Někdy vyšlo, že jsme hráli první zápas venku, jindy zase doma. Extra výhoda končit doma zase není. Říká se, že doma jsou Skotové silnější. V tomto případě je asi lepší začínat venku. Kdybychom v Glasgově uhráli dobrý výsledek, v Edenu by to pak bylo snazší. Uvidíme," doplnil.

To, zda je Celtic kvalitativně výše než Kluž, si však netroufá odhadovat. "Trenéři se byli na Kluži podívat, prý hrála dobře. Má šikovné, kreativní hráče. Každý zápas je ale jiný. V těch na evropské úrovni rozhodují maličkosti, klidně jediná chyba. Máme čerstvé zkušenosti s Dynamem Kyjev nebo před dvěma lety s APOELem. Na Kypru v prvním zápase jsme udělali první dvě chyby, soupeř je potrestal. To nás stálo postup, protože celkově jsme byli herně lepší," uzavřel v Gólu devětadvacetiletý středopolař.