Bayern chce ze Saného udělat nejlépe placeného hráče Bundesligy

Zdá se, že útočník Leroy Sané během léta přeci jen změní adresu. Z Manchesteru City by se měl stěhovat do mnichovského Bayernu. Po měsících spekulací to skutečně vypadá, že se německý reprezentant vrátí do vlasti, kde se z něj stane nejlépe placený hráč celé soutěže!

Bayern chce ze Saného udělat nejlépe placeného hráče Bundesligy

Odchod Saného se přetřásá celé léto. Během této ságy přišla spousta obratů a kotrmelců, ale nakonec by mělo dojít k jeho definitivnímu rozuzlení. Už minulý týden přišel německý magazín Kicker s informací, že se kluby dohodly na přestupní částce blížící se hranici 90 milionů liber. To však oba celky odmítly.

Poté nalepili Citizens na Saného cenovku ve výši 137 milionů liber a věci se daly do pohybu. Bundesligový šampion posledních let se dohodl s hráčem na podmínkách smlouvy a začal vyjednávat s anglickým mistrem.

Nakonec dospěly obě strany ke kompromisu. Na Etihad Stadium podle France Football poputuje částka 101 milionů liber. To za Saného udělá nejdražší přestup v rámci německé nejvyšší soutěže v historii. Tím nejdražším byl doposud přesun Lucase Hernandeze z Atlétika Madrid rovněž do Bayernu za 80 milionů eur, ke kterému došlo teprve před třemi měsíci. A nezůstane u jediného primátu…

Třiadvacetiletý Sané se stane nejlépe placeným hráčem celé Bundesligy s ročním příjmem ve výši 18 milionů eur. Trumfne tak svého budoucího spoluhráče Roberta Lewandowského.