Kdysi byly časy, kdy AC Milán vládl Itálii, zavzpomínal obránce, po němž touží Juventus

Krajní obránce Rudých ďáblů Matteo Darmian by měl toto léto konečně opustit Old Trafford a zamířit do své rodné země. Pokaždé jej media spojovala s transakcí do Juventusu, jemu samotnému však bije srdce jen pro jeden klub.

Kdysi byly časy, kdy AC Milán vládl Itálii, zavzpomínal obránce, po němž touží Juventus

Darmian je spojený s přesunem do Turína již dva roky. Pokaždé se ovšem Manchester United rozhodl si svého defenzivního náhradníka nechat, ačkoliv mu mnoho prostoru na hřišti zrovna nenabídl.

V současné době se ale mezi oběma stranami rýsuje další dohoda, která by Rudé ďábly měla zbavit jejich břemana a Maurizio Sarri v Juventusu by naopak získal stabilní oporu do své koncepce.

Jakmile tyto zprávy začaly nabírat na intenzitě, promluvil Darmian skrze klubové stránky o své minulosti a naznačil, kam by se chtěl vrátit, pokud by měl odejít.

„Pamatuji si, když jsem byl mladší, že tu kdysi byla doba, kdy AC Milán vládl Itálii. Bylo vždy skvělé se na jejich hru dívat,“ vzpomínal.

„Mezi námi a Juventusem panovala vždy velká rivalita. V roce 2003 jsme zrovna na Old Trafford porazili Juventus ve finále Ligy mistrů na penalty, což pro nás bylo naprosto neuvěřitelné,“ pokračoval.

„V Miláně jsem vyrůstal. Celých deset let jsem byl součástí AC a na to jsem velmi hrdý. Milán byl jedním z nejsilnějších týmů celého světa, ve svém týmu si choval jen ty nejlepší hráče. Mým idolem po celou dobu byl Maldini,“ odhaloval.