Čeká nás bouřlivé prostředí, vyhlíží Vrba zápas v Ďolíčku, kde se Plzni moc nedaří

Viktoria Plzeň je ve Fortuna lize zatím stoprocentní, v Lize mistrů už však vypadla po výprasku s Olympiakosem Pireus. Má sice stále šanci na Evropskou ligu, prioritou bude ale vítězství v domácí lize. Další tři body může získat v duelu s Bohemians 1905.

Čeká nás bouřlivé prostředí, vyhlíží Vrba zápas v Ďolíčku, kde se Plzni moc nedaří

V Ďolíčku se však Viktorii příliš nedaří. Z posledních tří duelů zde vyhrála pouze jeden 1:0, remizovala 2:2 a prohrála vysoko 2:5. Vrbova družina tak má co napravovat. „Bohemka je bojovné a důrazné mužstvo. Má skvělé fanoušky, kteří při ní vždy stáli. Čeká nás bouřlivé prostředí a mužstvo, které třeba i proti nám podává mimořádné výkony,“ varuje své svěřence kouč Pavel Vrba.

„Program je mimořádně nabitý, zápasů je strašně moc. Po vyřazení z Ligy mistrů je to náročnější, pro nás je liga velmi důležitá. Doufám, že na Bohemce budeme bojovat, protože se nám tam v minulosti moc nedařilo,“ přeje si trenér Viktorie. Své slovo dostal i Dominik Janošek, hráč Plzně.

„Čeká nás běhavý soupeř, který velice nepříjemně napadá. Budou nás chtít porazit, určitě přijde hodně lidí, bude to super zápas a my budeme chtít vyhrát,“ prozradil.  „Mají malinký stadion, který je proslavený tím, že tam chodí furt plno. Minulý rok měli doma občas problémy, což mě překvapilo, ale teď naposledy tam porazili 3:0 Mladou Boleslav. Na to určitě budou chtít navázat,“ domnívá se Janošek.

(zdroj: fcviktoria.cz)