Bonucci rekordním bekem? Abramovič dal Contemu zelenou

Chelsea je připravena otestovat pevnost přesvědčení Juventusu o tom, že je Leonardo Bonucci neprodejný. Za důležitého italského beka by mohla nabídnout světový rekord ve výši 60 milionů liber, což je suma, kterou za obránce ještě nikdy nikdo nezaplatil.

Bonucci rekordním bekem? Abramovič dal Contemu zelenou
List The Telegraph píše, že by měl být stoper Staré dámy předmětem lednové nabídky Blues. Majitel Roman Abramovič měl šéfovi Antonio Contemu udělit ohledně jeho vysněného zadáka "zelenou".

Ruský miliardář strávil ve druhé polovině září v tréninkovém centru klubu Cobhamu hodně času. Mohly za to porážky proti Liverpoolu a Arsenalu a také remíza se Swansea City.

Londýnský celek, který v úvodu října skolil s čistým kontem Hull City, půjde po posile do středu obrany i proto, že si za 30 milionů liber před pár týdny pořídil univerzálního Brazilce Davida Luize, který nyní na Stamford Bridge soupeří o místo s Johnem Terrym a Gary Cahillem.

Chelsea ale není jediným velkoklubem Premier League, jenž po Bonuccim zatoužil. Defenzivní srdce Staré dámy si oblíbil také Josep Guardiola z Manchesteru City, jehož finanční možnosti jsou srovnatelné, ne-li vyšší.