Přísný Guardiola odstřihl hvězdy Manchesteru City od Wi-Fi

Pravý obránce Manchesteru City Pablo Zabaleta, jenž je dvojnásobným šampionem Premier League a vicemistrem světa z roku 2014, nechal fanoušky nahlédnout do zákulisí aktuálního lídra nejvyšší anglické soutěže.

Přísný Guardiola odstřihl hvězdy Manchesteru City od Wi-Fi
Vítěz španělského Copa del Rey, FA Cupu či Ligového poháru, který se mu podařilo zvednout nad hlavu hned dvakrát, například prozradil, že jeho španělský nadřízený Josep Guardiola v tréninkovém centru klubu zakázal bezdrátové internetové připojení Wi-Fi.

Velezkušený argentinský zadák dodal, že bývalý stratég Bayernu a Barcelony také své hráče nutí k tomu, aby snídali a obědvali společně. Jednoznačným cílem je zlepšení týmového ducha.

"Nabádá nás, abychom společně v klubu snídali i obědvali," ozřejmil v interview pro TyC Sports jednatřicetiletý spoluhráč De Bruyneho, Kompanyho, Brava a spol., který v minulosti oblékal trikot Espanyolu Barcelona.

A stoprocentní koncentrace na přípravu je důležitá neméně. "Internet byl zrušen. Šatna se nachází ve spodním patře, tři patra v podzemí. Není tam ani 3G připojení. Jsem tam v izolaci," přiznal hráč, jenž na Etihad Stadium zažil i Roberta Manciniho či Manuela Pellegriniho, protože působí na modré straně Manchesteru od léta 2008.