Ivanovič se po posazení na lavičku Chelsea nenaštval...

Dlouholetý defenzivní specialista Chelsea Branislav Ivanovič začal prvních šest zápasů Premier League v základní sestavě.

Ivanovič se po posazení na lavičku Chelsea nenaštval...
Při vítězství nad týmem Hull City (2:0) byl ovšem někdejší bek OFK Bělehradu či Lokomotivu Moskva posazen na lavičku, protože manažer Antonio Conte proti Tygrům vsadil na tříčlennou defenzivní formaci.

A nebyla to náhoda. Dvaatřicetiletý Srb, jenž přestoupil na Stamford Bridge v lednu 2008 za 12 milionů eur, byl totiž po předchozí porážce v londýnském derby s Arsenalem (0:3) těžce kritizován...

"Jsem zdravý a byl jsem maximálně připraven na zápas s Hullem. Šanci jsem ale nedostal," posteskl si ostřílený univerzál, jenž může nastupovat ve středu i na kraji obrany.

Loajalitu ke klubu však dvojnásobný mistr Premier League a trojnásobný vítěz FA Cupu v žádném případě neztratil...

"Vždy budu žít pro zájmy týmu. Ať už v národním mužstvu, nebo v klubu. Už je to nějaký čas, co jsem byl náhradníkem, ale to nevadí. Když se trenér rozhodne, budu sedět na lavičce. A během osmi let v Chelsea to nebude poprvé. Být na lavičce je normální, speciálně v klubech, které se snaží změnami posunout dál," uzavřel spoluhráč Courtoise, Hazarda, Fábregase a spol.