Balotelli udeřil, Kloppa neznám, tvrdí!

Mario Balotelli sice byl mezi lety 2014 a 2016 kmenovým hráčem Liverpoolu a během léta 2016 se v klubu setkal i s německým koučem Liverpoolu, Jürgenem Kloppem. Italský útočník, který současně válí za Nice o vztahu s Kloppem promluvil, žádná chvála na adresu bývalého kouče Dortmundu a Mohuče ale nedorazila. Balotelli dokonce Kloppa ani nezná, podle toho, co prozradil!

Balotelli udeřil, Kloppa neznám, tvrdí!
"SuperMario" přestoupil do Liverpoolu v roce 2014 z AC Milán za zhruba 17 milionů euro, v Liverpoolu strávil ale pouze rok pod trenérem Brendanem Rodgersem, který současně vede skotský Celtic. Podařilo se mu vstřelit pouhý jeden ligový gól a Reds se ho potřebovali zbavit, a proto odešel zpět do AC Milán na roční hostování. Ideální výkony nepředváděl ale ani na San Siru, proto AC Milán neměl zájem o prodloužení hostování či trvalý přestup.

Stříbrný medailista z mistrovství Evropy 2012 se proto letos v létě vrátil do Liverpoolu, který už ale vedl Němec Klopp. Právě s tímto koučem musel Balotelli řešit budoucnost, Klopp ale k němu moc ohleduplný nebyl, alespoň podle slov Balotelliho. Prý se setkali jen jednou a kouč Reds mu řekl: "Jdeš na hostování." Balotelli mu na to podle svých slov odpověděl: "Díky, čau." Italský forward dále dodal: "Neznám ho, mluvili jsme spolu jen jednou."

Sporná situace ale dopadla dobře pro oba dva: Klopp se Balotelliho zbavil a italský hrdina ze semifinále Euro 2012 si našel nové angažmá, současně válí ve francouzském Nice, ve kterém vstřelil už pět ligových gólů. Navíc se nejedná o hostování, ale o přestup, takže se s Kloppem Balotelli seznamovat muset nebude...

Lloris: Vzadu jsme silní, ale defenzivně laděný tým? Ne