Luiz je prý pořád šílený. Ale vrátil se prý jako lepší hráč

Devětadvacetiletý brazilský reprezentant David Luiz ještě v aktuálním ročníku Premier League po svém návratu z Paříže stále nenastoupil, ale proti Swansea City už byl k dispozici na lavičce.

Luiz je prý pořád šílený. Ale vrátil se prý jako lepší hráč
Z návratu bývalého zadáka Benfiky Lisabon na Stamford Bridge má velkou radost i jeho staronový spoluhráč John Obi Mikel.

"Všiml jsem si spekulací o jeho příchodu do Chelsea a říkal jsem si, že to nemůže být pravda. Na druhý den se přestup uskutečnil. Vidět ho z pět je pocit, jako by nikdy neodešel," pronesl dlouholetý záložník Blues, jehož slova vyšla na profutbal.sk.

Vítěz z Ligy mistrů 2012 se podle jeho slov vrátil na londýnskou půdu jako lepší fotbalista. "Jedna věc je jistá - během působení v Paříži jednoznačně zlepšil svou hru. Myslím si, že bude podávat o dost lepší výkony. Přišel do tohoto týmu, aby mu pomohl," pokračoval svěřenec Antonia Conteho.

Africký kolega Hazarda, Terryho, Courtoise a spol s ním před jeho odchodem do Parku princů strávil v jedné kabině tři a půl roku a potvrdil, že řeči o fotbalovém klaunovi a srandistovi nejsou daleko od pravdy. "Viděl jsem ho procházet se po Cobhamu a vypadal jako někdo, kdo odjel na dovolenou a vrátil se. Je to divné, ale nezměnil se. Pořád je šílený. Je zábavným typem člověka. Ani nedokáži vysvětlit, jak moc. Navíc je opravdu bláznivý. Když je v naší blízkosti, všichni jsme ve středu, protože na nás vyskočí nebo nás překvapí. Je to skvělý a zábavný chlápek, přesně jako Diego Costa. Je zážitek být s ním v kabině. A nyní mluví francouzsky, o čem neustále přesvědčuje všechny spoluhráče. Je skvělé, že se vrátil," usmíval se nigerijský reprezentant, jehož slova citoval web profutbal.sk.