Pětice hráčů, která může na Anfield Road nahradit legendu Gerrarda

Všemi sportovními médii napříč celou zeměkoulí proběhla zpráva hlásící nadcházející Gerrardův konec v Liverpoolu. Kterému hráči bude svěřena těžká úloha nahradit klubovou ikonu, která v dresu Reds odehrála už 17 sezón? Padne volba na člena kádru Liverpoolu, nebo se Rodgers přikloní k nákupu nové posily? Osobně preferujeme druhou variantu. Které posily by mohly nahradit Stevena Gerrarda?

Pětice hráčů, která může na Anfield Road nahradit legendu Gerrarda
Další Galácticos? Pět hráčů, kteří mohou přijít na Santiago Bernabéu

Lars Bender - Leverkusen

Německý reprezentant v Bayeru načal už šestou sezónu. Přesto je stále pouze 25 let. Patří mezi nejkvalitnější štítové záložníky v Bundeslize, což je více než skvělá vizitka. Bender praktikuje fyzicky náročnou hru, kterou dokáže ozdobit širokou paletou skvělých přihrávek. Jeho přestup by mohl ulehčit návrat Christophera Kramera z Borussie Mönchengladbach.

[break]
Šest přestupů, které musí Chelsea uskutečnit, aby zůstala ve hře o titul

Radja Nainggolan - AS Řím

Opora římského AS by do hry Reds mohla přinést chybějící bojovnost a tvrdost. Belgický řízek se stal v Římě téměř nepostradatelným hráčem a Rodgers by musel do Věčného města poslat velký balík peněz. Navíc 50 % hráčových práv vlastní Cagliari, což může vyjednávání zkomplikovat. Nainggolan by však Liverpoolu v záloze výrazně pomohl. I přes svůj nekompromisní herní projev je dobrý v rozehrávce a jeho střely ze střední vzdálenosti jsou velmi nebezpečné.

[break]
Nejlepší XI Premier League, které se nepodařilo vyhrát titul

Fabian Delph - Aston Villa

Villans zažívají rozporuplnou sezónu. Skvělý vstup do soutěže vystřídala série proher a Villa je momentálně na 12. pozici. Jedním ze světlých okamžiků jsou výkony Fabiana Delpha, anglického reprezentanta. 25letý středopolař se vyznačuje velkou houževnatostí a nezdolností, což je vlastnost, která na Anfield momentálně chybí. Delph bude na konci sezóny k dispozici zadarmo.

[break]
Rosický a další aneb pět nejhezčích branek Arsenalu za rok 2014

Alex Song - Barcelona/West Ham

Songův přesun na Nou Camp mu zkrátil kariéru o dva roky, protože v katalánské metropoli mu pšenka příliš nekvetla. Přestup z Arsenalu, kde se mu velmi dařilo, se prostě nevydařil. Kamerunec ožil až na hostování ve West Hamu. Kladiváři jsou momentálně na sedmém místě a Song podává velmi dobré výkony. Defenzivní záložník s kvalitní přihrávkou Liverpoolu velmi chybí. Song má občas tendenci dělat hloupé chyby.

[break]
Deset překvapivě málo placených hráčů, kteří by si zasloužili lepší ohodnocení

Morgan Schneiderlin - Southampton

Nenápadný hráč, který není typickou fotbalovou hvězdou, ale pro svůj tým je velmi důležitý. O jeho služby stojí mnoho klubů. Největší zájem má právě Liverpool či Arsenal. Schneiderlin je “generál” zálohy, který diktuje tempo hry, což je přesně kvalita, kterou Rodgers tuto sezónu marně hledá. Je silný, dobrý v rozehrávce a má plíce maratonce. Co víc si přát?

Nejvtipnější fotbalové GIFy roku 2014!