Přirovnávají ho k Müllerovi. Bude dávat góly i na Moravě?

Mladý Angličan Harry Kane vstřelil v posledních šesti soutěžních zápasech Tottenhamu 6 gólů a jeho spoluhráč Danny Rose o něm po souboji s Chelsea prohlásil, že si zaslouží chválu, protože za celý zápas neudělal nic špatně.

Přirovnávají ho k Müllerovi. Bude dávat góly i na Moravě?
Ani Miranda, ani Thiago Silva. Poprvé se raduje Neymar

"Nebojíme se nikoho a ukázali jsme, že máme na to, abychom bojovali o první čtyři příčky," řekl bývalý hráč Leyotonu, Norwiche či Leicesteru, jehož názor publikoval server sport.cz.

Naposledy svůj um předvedl obráncům Chelsea, kterým motal hlavu, což neměl problém přiznat ani José Mourinho: "Londýnské derby ukázalo, jak dobrý tým máme. Dát pět branek jedné z nejlepších obran na světě je skvělý počin," pokračoval webem sport.cz citovaný jednadvacetiletý mladík, jenž se v posledních šesti měsících prosadil za Spurs ve všech soutěžích již sedmnáctkrát, čímž bezpečně zastínil veškerou ofenzivní konkurenci na White Hart Lane.

Kane sice o sobě dává vědět teprve krátce, ale už je přirovnáván k německé ikoně Thomasu Müllerovi: "Připomíná mi Müllera v tom, že podobně jako on taky na hřišti nepoutá takovou pozornost fanoušků finesami, ale je velmi efektivní. Není to sobec, je velmi inteligentní a ví přesně, kam si má na hřišti naběhnout," velebil Kanea někdejší středopolař Bayernu Mnichov či Manchesteru United Owen Hargreaves.

Talentovaný svěřenec argentinského manažera Pochettina by neměl letos chybět ani na ME do 21 let, které pořádá Česká republika. Na turnaj, jehož výběr odehraje skupinu na Moravě, by měl přijet jako jedna z hvězd - za jednadvacítku Albionu už totiž během deseti startů nasbíral 8 branek a jen šest hráčů v historii vstřelilo za Anglii více gólů.

Devět historicky nejúspěšnějších evropských klubů