Tomáši, rádi tě přivítáme ve Spartě, psali Rosickému fandové

[hot]PSALI JINDE[/hot] Sedm měsíců trvalo, než se reprezentační kapitán Tomáš Rosický objevil (na svatého Štěpána) v Premier League v základní sestavě Arsenalu. A dokonce utkání proti Queens Park Rangers (2:1) v pátek 26. prosince rozhodl svým gólem! Tím poněkud utichly spekulace o tom, kam „Rosa“ v zimní pauze přestoupí nebo odejde na hostování.

Tomáši, rádi tě přivítáme ve Spartě, psali Rosickému fandové
Dokonce i jeho hráčský agent Pavel Paska oznámil, že situaci bude v přestupním období řešit. Objevil se zájem řeckého Olympiakosu Pireus, letenští snílci mluvili o návratu do Sparty, byť to Rosický při listopadovém srazu národního mužstva vyloučil se slovy, že to teď ještě nebude, i když Sparta zůstává v jeho srdci.

Přesto sparťanští fanoušci na svém webu spartaforver.cz žhavili jiskérku naděje. „Posílám vám upozornění na zajímavou aktivitu. Fotbalu jsem propadl již před dlouhými desítkami let, ale nepamatuji, že by někdy fanoušci kteréhokoliv klubu psali dopis hráčovi i jeho agentovi. Je to pozoruhodné, třeba vás to potěší a ve všech těch malérech, kterými je český fotbal zanesen, vás tato pozitivní věc a netradiční krok zaujme tak, jako mě,“ naspal mi čtenář HATTRICKU Bohuslav Devátý o vánočním čase.

Buď, jak buď, aktivita fanoušků sdružených kolem webu Sparta forever (SF) je, jak napsal čtenář Bohuslav Devátý, pozitivním a netradičním krokem v českém fotbale. Hráči i jejich manažeři alespoň vědí, že fandům není osud fotbalistů a jejich klubů vůbec lhostejný....

...Celou Procházku fotbalovým děním můžete nalézt na Hattrick.cz.