Di María je opět mimo! Co mu je? To neví ani Van Gaal

Hodně záhadné je zranění hvězdy Manchesteru United Ángela Di Maríi. Zdravotní problémy totiž argentinského reprezentanta vyřadily z pátečního ligového duelu. Z toho není zrovna nadšený především manažer klubu Louis van Gaal, jenž však příliš informací o stávající situaci nemá a to mu dělá starosti.

Di María je opět mimo! Co mu je? To neví ani Van Gaal
Někdejší opora Realu Madrid si koncem listopadu poranila sval a od té doby toho moc nenahrála. V poslední době se však Di María vrátil k plnému tréninku a zdálo se, že by měl být brzy opět připraven.

Ve středu však přišlo další zranění, o kterém toho příliš neví ani samotný manažer klubu. Co přesně Di Maríovi je, nebo jak dlouho bude Manchesteru chybět je tak ve hvězdách.

„Ve středu na tréninku se zranil. Je to divné, protože dělal vše tak, jak měl. Nyní čekáme na výsledky vyšetření, ale zatím netušíme, co by to mohlo být,“ řekl k zdravotním problémům letní posily nizozemský kouč.

S největší pravděpodobností má Di María problémy s pánví, protože svalové zranění Van Gaal vyloučil. „Sám čekám, co mi k tomu doktor řekne,“ řekl manažer rudých ďáblů.

City náskok Chelsea nestáhlo, Rosický svou šanci využil