Vízkovy tipy: Chelsea je rozkopaná, Manchester ji porazí

Ve šlágru 14. kola Premier league se střetne milionářská Chelsea s domácím Manchesterem United. Bývalý reprezentant LADISLAV VÍZEK tipuje, že v tomto dlouho očekávaném souboji o první příčku Anglické ligy převáží síla domácího prostředí a Chelsea tak odjede s nepořízenou.

Vízkovy tipy: Chelsea je rozkopaná, Manchester ji porazí
Kursy jsou převzaté z nabídky sázkové kanceláře Betway.com, komerčního partnera této rubriky.

Aston Villa - Middlesbrough 1.80-3.30-4.30
Vízkův tip: 1
Aston Villa v poslední době ztrácela body a dobře ví, že další ztráta už by mohla znamenat problémy. Navíc je možné, že nastoupí Milan Baroš, který se v novém působišti zatím neměl moc šancí předvést a tak má takříkajíc "nůž na krku".

Bolton - Arsenal 3.25-3.25-2.10
Vízkův tip: 2
V Boltonu vyhrál naposledy Liverpool, Arsenal, přestože nemá úplně špičkovou formu, vyhraje také. Už proto, že se mu poslední dobou daří více na hřištích soupeřů.

Charlton - Everton 2.60-3.20-2.55
Vízkův tip: 1
Charlton je sice poslední, nicméně mohla by mu pomoci výhoda domácího prostředí. Od zápasu se dá očekávat tradiční ostrovní urputná řež, šťastnější by nakonec měli být domácí.

Fulham - Reading 2.15-3.20-3.20
Vízkův tip: 1
Reading je nováčkem Premier league a vede si vcelku dobře, Fulham je však pouhé dva body za ním a díky posledním neúspěchům si už nemůže dovolit další ztrátu, opět je zde výhoda domácího prostředí, Fulham by měl zvítězit.

Liverpool - Manchester City 1.40-3.75-9.00
Vízkův tip: 1
Přestože City na hřištích soupeřů kouše, Liverpool je v tomto zápase jasným favoritem. Derby možná bude mít zajímavý průběh, nicméně na konci by měli tři body za vítězství brát domácí.

Watford - Blackburn
Vízkův tip: 10
Velice těžký zápas na tipování. Blackbun se v poslední době chytá, jeho hra i výsledky jdou pomalu nahoru. Watford je však tým dříčů, bojovníků, proto je nejpravděpodobnější jeho vítězství nebo remíza.

West Ham - Sheffield 1.70-3.50-4.60
Vízkův tip: 0
Hosté ze Sheffieldu jsou velice houževnatým týmem, oba týmy dělí na chvostu tabulky jediný bod. V oboustranně bojovném utkání to vypadá na dělbu bodů.

Manchester United - Chelsea 2.50-3.10-2.70
Vízkův tip: 1
Nejlepší zápas kola, očekávaný souboj Fergusonova Manchesteru s milionářskou Chelsea Romana Abramoviče. Chelsea je v poslední době "rozkopaná", Frank Lampard je zraněn, chybět bude také Didier Drogba. V tomto zápase rozhodnou maličkosti a zmíněné absence převáží misku vah na stranu domácích, United vyhrají.

Tottenham - Wigan 1.80-3.30-4.30
Vízkův tip: 1
Tottenham se sice poslední dobou zlepšuje, ale v tabulce je až za Wiganem. Přesto by však domácí prostředí mohlo opět rozhodnout.

Newcastle - Portsmouth 2.25-3.20-3.00
Vízkův tip: 02
Další z těžkých zápasů na tipování, domácí, na sedmnáctém místě tabulky, jsou však v menší krizi a proto více než remízu neuhrají. Více se dá věřit Portsmouthu, který za dvojicí Manchester - Chelsea okupuje třetí pozici v tabulce Premier league.

[ 23. 11. 2006 - eFotbal.cz l Foto: Reuters ]