Drogba asi v Chelsea neprodlouží, kam by mohl jít?

Útočník Didier Drogba z Pobřeží slonoviny zatím odmítl nabídku na prodloužení smlouvy v londýnské Chelsea a v létě roku 2012 si bude nejspíš hledat nové angažmá. Třiatřicetiletý kanonýr vyjádřil přání ukončit kariéru v jiném klubu.

Drogba asi v Chelsea neprodlouží, kam by mohl jít?
Drogba přišel do Chelsea v roce 2004 z francouzského Olympique Marseille a za dobu svého působení v Londýně nastřílel celkem 150 branek, čímž výraznou měrou přispěl k zisku tří ligových titulů a stejného počtu národních pohárů pro "Blues". V nedávné době měl podle vyjádření svého agenta dostat lukrativní nabídky angažmá v Rusku, USA či v Asii. "Chelsea nám nabídla prodloužení kontraktu o jeden rok. To nás nijak výrazně neoslovilo," uvedl Drogbův agent Thierno Seydi.

Drogbu do svých řad lákal prostřednictvím hostování i italský AC Milán. "Také nabídku tohoto velkoklubu jsme byli nuceni odmítnout. Didier už ve svém věku nemusí nikomu nic nedokazovat. Dohraje tam, kde mu nabídnou nejlepší podmínky a nejvíce peněz," pokračoval v neskromných přáních pro svého klienta Seydi.

"Je tedy možné, že bude hrát i v Kataru, zájem o něj projevila i ruská Machačkala, která si finančně stoji dobře. Zatím jsme však z její strany žádnou konkrétní nabídku nedostali," zakončil. Drogba před příchodem do Marseille působil ve francouzských klubech Guingamp a Le Mans.