Dokáže Liverpool zastavit Citizens?

[tag]TIPOVAČKA[/tag] Patnácté kolo tuzemské nejvyšší soutěže orámují na domácích hřištích slavná pražská "S" - Sparta bude v pátek na Letné předehrávat s Duklou, Slavia zakončí kolo v Edenu s Baníkem. Kromě kompletního menu Gambrinus ligy byly do tradiční tipovačky eFotbalu zařazeny i nejpikantnější šlágry z předních evropských soutěží.

Dokáže Liverpool zastavit Citizens?
V Itálii na sebe narazí první a druhý tým tabulky - Lazio přivítá v Říme Juventus, který ještě v dosavadním průběhu neokusil hořkost porážky a pokud se tak premiérově stane, Klose a spol. "Starou dámu" přeskočí a půjdou do čela.

Důležité utkání čeká v bundeslize i Dortmund, který bude chtít po venkovním skalpu Bayernu vyzrát i na čtvrté Schalke. Pokud by ovšem uspěl výběr kolem Raúla, v tabulce by úřadujícího šampiona německé ligy přeskočil.

K hitu na ostrovech netřeba nic dodávat - Liverpool chce výše, jenže na Anfield Road přijede nejpotentnější celek Premier League Manchester City, který nastřílel ve 12 zápasech 42 gólů. Jestliže by brali tři body svěřenci manažera Dalglishe, pomohli by tím Manchesteru United, který by se mohl Citizens přiblížit.

Kteří čtenáři měli v minulém kole nejpřesnější tipy?

1. nowis 949.33
2. arny87 825.51
2. partahyc 825.51
4. vrisko 538.11
5. vochy 532.59

Připomínáme systém oceňování. Kromě úvodního kola se hraje v každém týdenním kole o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 3 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny.

V aktuálním kole hrajeme o vstupenky na prvoligové souboje Ostrava - Olomouc (16. kolo) a Žižkov - Příbram (16. kolo).

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY