Ferguson po debaklu: Byl to náš nejhorší den a výsledek v historii

Hráči Chelsea prohráli v neděli v Premier League v derby na půdě Queens Park Rangers 0:1 a jejich kouč André Villas-Boas kritizoval rozhodčího Foye. Trenér Manchesteru United Alex Ferguson přiznal, že porážka s City 1:6 znamenala pro klub nejhorší den v historii.

Queens Park Rangers šli proti Chelsea do vedení už v 10. minutě po proměněné penaltě Helgusona. V 33. minutě poslal rozhodčí Chris Foy ze hřiště José Bosingwu a o osm minut později i útočníka Didiera Drogbu. "Myslím, že rozhodčí dneska nebyl moc kvalitní a bohužel to není poprvé, co se nám to stalo," posteskl si kouč Chelsea Villas Boas.

Ještě horší utkání prožil manažer Manchesteru United Alex Ferguson. Jeho svěřenci totiž podlehli v derby na domácím hřišti City vysoko 1:6. "Byl to náš nejhorší den a výsledek v historii. Ani jako hráč jsem snad nikdy neprohrál 1:6. V šatně bylo mnoho zklamání a rozpaků, příště to musí být mnohem lepší," řekl Ferguson.