Liverpool deklasoval Fulham 5:1

Liverpool deklasoval v anglické lize šestnáctý Fulham 5:1. Potěšil tak trenéra Rafaela Beníteze, který podle středečních zpráv údajně prodloužil na Anfield Road smlouvu do roku 2010. Jméno španělského kouče je v poslední době spojováno s Interem Milán a Realem Madrid.

Skóre utkání otevřel v 16. minutě Robbie Fowler, který se trefil poprvé od svého návratu do Liverpoolu. Fulham ještě napoprvé dokázal skrovnat krok, a to když svou ránu přesně zamířil John. To však bylo ze strany hostů všechno. Na 2:1 pro Liverpool zvýšil ještě před přestávkou Brown, jenž skóroval do vlastní sítě, a další góly přidali ve druhém poločase Morientes, Crouch a Warnock. Liverpool si tak upevnil třetí místo v tabulce Premier League.

Výsledek - předehrávka 35. kola:

Liverpool - Fulham 5:1 (16. Fowler, 34. vlastní Brown, 71. Morientes, 89. Crouch, 90. Warnock - 25. John).