Lékaři neznají rozsah poškození Sissokova oka

Záložník Liverpoolu MOMO SISSOKO zatím nezná přesný rozsah poškození svého pravého oka. Oznámil to ve čtvrtek výkonný ředitel klubu RICK PARRY.

Lékaři neznají rozsah poškození Sissokova oka
Parry by nerad dělal nějaká pesimistická prohlášení ohledně zranění, které hráč utržil po střetu s Betoovou kopačkou v osmifinálovém utkání Ligy mistrů na půdě Benfiky. "Ještě je brzy na to říci, jak vážné je to zranění. Momo nyní potřebuje podporu a nejlepší možnou péči," řekl Parry na internetových stránkách klubu. "Kvůli otoku a krvácení má pravé oko zavřené, což znemožňuje určit přesný rozsah zranění. Nyní se o něho starají lékaři v Londýně," dodal.

Těžkou hlavu měl se Sissokova zranění také jeho původce Beto, který si dosud velmi přesně pamatuje průběh vzájemného střetu. "Trefil jsem ho kopačkou do oka. Omlouvám se, neměl jsem v úmyslu ho zranit. Stalo se to strašně rychle. Doufám, že se brzy uzdraví," přeje si BETO.

Sissoko byl ve středu propuštěn z lisabonské nemocnice a lékaři už tehdy prohlásili, že na oko nikdy pořádně neuvidí, ale konečnou diagnózu mohou údajně stanovit nejdříve za 72 hodin.

[ 23.2.2006 - Reuters / eFotbal ]