Footballový boulevard - sobota 15.06.2024

Ole Gunnar Solskjaer má novou práci, Straky řeší anglického obránce Rossoneri a Arsenal se po šampionátu rozhodne, zda uplatní klauzuli na křídelníka Bilbaa. Co dalšího nám nabízejí anglická média a denní tisk?

Footballový boulevard - sobota 15.06.2024

PŘESTUPOVÉ SPEKULACE A DALŠÍ NOVINKY: 

 

Arsenal je i přes špatnou zdravotní stránku Emila Smithe Rowea odhodlán záložníka prodat za minimálně 30 milionů liber. (Football Insider)

Odejít chce z Londýna také čtyřiadvacetiletý křídelník Reiss Nelson, který by rád začal dostávat více příležitostí. (The Athletic)


Zdroj: Profimedia

Chelsea od Aston Villy dostala povolení jednat s kolumbijským útočníkem Jhonem Duranem. (The Daily Telegraph)

Samotná Chelsea si ale není jistá, zda chce v těchto jednáních pokračovat. (The Guardian)

Naopak Aston Villa by si z Chelsea ráda vytáhla dvaadvacetiletého obránce Iana Maatsena, který druhou polovinu sezony strávil na hostování v Borussii Dortmund. (SkySports)

Dalším zájemcem o služby Tammyho Abrahama je Everton, který s největší pravděpodobností přijde o Dominica Calverta-Lewina. (Daily Mail)

Chelsea se ústně dohodla na podmínkách smlouvy s Michaelem Olisem, nyní zbývá dojednat přestupovou sumu pro Crystal Palace. (Teamtalk)

Manchester City letos v létě nepřijme žádnou nabídku na útočníka Juliana Álvaraze. (Football Insider)

Arsenal dost možná zaplatí požadovaných 50 milionů liber za Nica Williamse z Bilbaa. Rozhodnout by mohl evropský šampionát, na kterém se ofenzivní hráč Španělska představí. (Football.London)

Brighton se dohodl na odstupném pro St. Pauli a Fabian Hurzeler bude na začátku týdne oznámen jako nejmladší manažer v historii Premier League. (Fabrizio Romano)

Newcastle kontaktoval AC Milán ohledně možnosti získat zkušeného anglického obránce Fikaya Tomoriho. (Football Insider)

Bývalý šéf United Ole Gunnar Solskjaer pracuje pro UEFA. Aktuálně zajišťuje technické hodnocení zápasů na letošním mistrovství Evropy. (Daily Mail)

YORO ZKLAMAL ANGLICKÉ VELKOKLUBY. RÁD BY SE PŘIPOJIL KE SVÝM KRAJANŮM V MADRIDU