Footballový boulevard - středa 06.03.2024

Rudí ďáblové začínají úřadovat, Manchester City má před Liverpoolem přednost a Brighton by v případě odchodu svého manažera pořádně vydělal. Co dalšího nám nabízejí anglická média a denní tisk?

Footballový boulevard - středa 06.03.2024

PŘESTUPOVÉ SPEKULACE A DALŠÍ NOVINKY: 

 

Skauti Manchesteru United v neděli sledovali Joshuu Zirkzeeho, který aktuálně válí v italské Boloni. (Tuttosport)

Zájem má o nizozemského útočníka také Arsenal. Připravit by si ale musel minimálně 68 milionů liber. (Gazzetta dello Sport)

Manchester City má před Liverpoolem navrch a v létě by měl podepsat Joshuu Kimmicha. (CaughtOffside)

Liverpool se nadále zajímá o portugalského záložníka Pedra Neta. Zástupce Reds ale znepokojuje množství zdravotních problémů třiadvacetiletého ofenzivního hráče. (Football Insider)

Crystal Palace sestavuje seznam možných posil pro léto. Rád by získal stopera, jelikož Marc Guehi je na odchodu. Potenciální zájemce by měl na stůl položit alespoň 50 milionů liber. (The Daily Telegraph)

Newcastle jedná s obráncem Bournemouthu Lloydem Kellym, kterému po sezoně končí smlouva. Dorazit by tak mohl zcela zdarma. (Daily Mail)

Manchester United si chce pojistit služby Kobbieho Mainoa. Nabízí mu výrazně vylepšený kontrakt. (Manchester Evening News)


Zdroj: Manchester United

Roberto De Zerbi může z Brightonu odejít. Jakýkoliv zájemce o jeho služby ale musí Brightonu zaplatit 12 milionů liber. (The Daily Telegraph)

Hull City si chce natrvalo zajistit služby Fabia Carvalha, který úspěšně hostuje z Liverpoolu. Podmínkou je ale postup do Premier League. (i Sport)

Očekává se, že Manchester United brzy získá sportovního ředitele Crystal Palace Dougieho Freedmana. (The Guardian)

Zájem má také o technického ředitele Southamptona Jasona Wilcoxe. Sir Jim Ratcliffe začíná úřadovat. (The Daily Telegraph)

 

FOOTBALLOVÝ BOULEVARD - úterý 05.03.2024