Návrat po 18 letech! Chorvat Perišič opouští Tottenham a hrát bude za mateřský Hajduk

Ivan Perišič (34) půl roku před koncem smlouvy opouští Tottenham a vrací se do Chorvatska, kde bude nastupovat za Hajduk Split. Zkušený záložník do mateřského klubu přichází na půlroční hostování a následně jakožto volný hráč podepíše smlouvu na příští sezonu.

Návrat po 18 letech! Chorvat Perišič opouští Tottenham a hrát bude za mateřský Hajduk

Rodák ze Splitu, jenž se zotavuje z vážného zranění kolena, nefiguroval v dalších plánech manažera Angeho Postecogloua, proto není překvapením, že mu byl umožnený odchod.

"Hajduk může ke spokojenosti veřejnosti potvrdit to, na co netrpělivě čekalo: Ivan Perišič bude po 17,5 letech znovu oblékat bílý dres s číslem čtyři," potvrdil tradiční chorvatský klub návrat Perišiče, jenž z mateřského působiště odešel v 17 letech do Sochaux.

Perišič, jenž by se měl zapojit až ke konci jarní části, se vrací do týmu aktuálního lídra nejvyšší chorvatské soutěže a může Hajduku Split pomoci k prvnímu titulu od roku 2005. Zkušený rutinér chce být zároveň připravený na blížící se evropský šampionát v Německu.

Obounohý univerzál za Spurs odehrál 50 soutěžních zápasů, v nichž si zapsal jeden gól a 14 asistencí. Perišič v minulosti hrál také za Club Bruggy, Borussii Dortmund, Wolfsburg, Inter Milán a Bayern Mnichov, jemuž v sezoně 2019/20 pomohl k zisku ceněného treblu.

PŘEKVAPIVÝ NÁVRAT DO LONDÝNA. WERNER SE POKUSÍ RESTARTOVAT KARIÉRU BĚHEM JARA V TOTTENHAMU