Slavný AC Milán řeší problém v obraně. Na seznamu posil je znovu sparťan Vitík

Italský gigant AC Milán si vyhlédl jako posilu sparťanského stopera Martina Vitíka. Ten sice momentálně absentuje v sestavě Letenských kvůli zranění, ale zahraniční weby jej už podruhé během měsíce spojují s přestupem do slavného milánského klubu. Ten jej podle nejnovější zprávy listu Corriere dello Sport a serveru sempremilan.com má na seznamu posil hodně vysoko.

Slavný AC Milán řeší problém v obraně. Na seznamu posil je znovu sparťan Vitík

Nejúspěšnější dribléři soudobé české ligy? Dynamo má v nejužší špičce 2 zástupce, bodují i Ewerton, Ghali či Kušej

 AC Milán musí řešit problémy s marodkou okamžitě, ale už plánuje i zimní zásahy do kádru Stefana Pioliho.

A hlavním cílem bude podpis středního obránce. Potenciálních cílů má milánské vedení vyhlédnuto víc. Nechybí mezi nimi i mladý český reprezentant Vitík.

Vitík vs. FORTUNA:LIGA

Sezony: 4
Zápasy: 66
Góly: 4
Asistence: 2

Italský klub při současných problémech posune do ligového áčka mladíka Jana-Carlo Simiće, jenž hraje mládežnickou soutěž Primavera. Šanci dostane také David Bartesaghi. Jakmile se ale v lednu otevře přestupové okno, chtějí milánští šéfové posilovat.

Trio manažerů Giorgio Furlani, Geoffrey Moncada a Antonio D’Ottavio se musí rozhodnout, který z hráčů by nejlépe seděl do taktických záměrů kouče Stefana Pioliho.

Vitík vs. další soutěže

Evropské poháry: 8 startů, 1 gól
MOL Cup: 12 startů 2 góly
F:NL: 15 startů, 3 góly

Kromě dvacetiletého Vitíka je dalším z adeptů na přesun do AC Milán dvaadvacetiletý brazilský střední obránce Morato. Na seznamu posil j i Rumun Radu Drăgușin, který v létě přestoupil do Janova z Juventusu.

Vyzkouší si konečně druhý nejlepší hráč LaLigy i Premier League? Na Old Trafford přemýšlí o Griezmannovi