Al Nassr má pod smlouvou i druhého Ronalda. Stejně jako otec je útočník, nosí č. 7 a čeká ho debut v patnáctce

Třináctiletý Cristiano Ronaldo Junior i nadále pokračuje ve šlépějích svého slavného otce a tento týden se oficiálně připojil k mládežnickému týmu Al Nassru.

Al Nassr má pod smlouvou i druhého Ronalda. Stejně jako otec je útočník, nosí č. 7 a čeká ho debut v patnáctce

První potomek nejlepšího reprezentačního kanonýra v historii fotbalu už prošel v posledních letech akademiemi Juventusu Turín i Manchesteru United.

Jak uvedla Al-Arabiya, z níž čerpal portál TribalFootball, jeho juniorská kariéra bude pokračovat v Rijádu a samozřejmě se se tak stane se sedmičkou na zádech.

To, že už se Ronaldo Jr. domluvil v Saúdské Arábii na spolupráci, potvrdil také renomovaný přestupový specialista Fabrizio Romano. "Dohoda byla podepsána," ozřejmil rodák z Neapole.

Teoreticky by si mohli oba rodinní příslušníci v budoucnu zahrát v jednom dresu. Možná by stačilo počkat jen tři roky, což není úplně nereálné, protože by si osmatřicetiletý CR7 rád zahrál i na mistrovství světa v roce 2026.

"Můj syn mi říká, ať počkám ještě několik let, že si se mnou chce zahrát," citoval Romano slova rodáka z Madeiry.

V pátek ho má čekat jeho první oficiální utkání v kategorii U15. A protože své kořeny nezapře, stejně jako jeho táta by měl operovat v útočné řadě.

Samotnému Ronaldovi se v Saudi Pro League daří. K tomuto datu v ní odehrál 24 zápasů a připsal si stejný počet branek. V roce 2023 branže neeviduje nikoho, kdo by zaznamenal více gólů, než on.

Prokletá repre pauza! Zranil se Neymar, ale i opora Liverpoolu či hvězda Neapole

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo Jr