Transferový boulevard: Toney se vrací do tréninku i hledáčku Chelsea

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Toney se vrací do tréninku i hledáčku Chelsea

football.london: Chelsea má zájem o sedmadvacetiletého anglického útočníka Brentfordu Ivana Toneyho, který si odpykává osmiměsíční zákaz činnosti za porušení pravidel fotbalové asociace. Hráč se do zápasů může vrátit až v půli ledna, už tento víkend se nicméně může vrátit k tréninku. 

Sportschau: Šestapadesátiletý manažer Liverpoolu Jürgen Klopp vyloučil, že by se po vyhazovu Hansiho Flicka měl zájem ucházet o post trenéra německé reprezentace. 

La Repubblica: Juventus má vyhlédnutého třicetiletého ghanského záložníka Arsenalu Thomase Parteyho jako možnou náhradu za stejně starého francouzského záložníka Paula Pogbu, s nímž by mohla být ukončena smlouva, pokud se u něj potvrdí porušení antidopingových pravidel.

Teamtalk: Liverpool doufá, že objevil skrytý klenot, když se podle zpráv ze Skandinávie zapojil do závodu o sedmnáctiletého norského playmakera Jense Hjerto-Dahla.

O Jogo: Aston Villa je v kontaktu se Sportingem ohledně podpisu pětadvacetiletého portugalského středopolaře Pedra Goncalvese, ale zájem o něj mají také Liverpool, Tottenham a Newcastle.

Marca: Wolves v zimním přestupovém období podepíší smlouvu s osmadvacetiletým Brazilcem Raphaelem Veigou z Palmeiras, aby posílili svůj střed zálohy. 

Teamtalk: O dvacetiletého tuniského obránce Hannibala Mejbriho a o šest let staršího nizozemského záložníka Donnyho van de Beeka, oba Manchester United, se zajímají kluby z Turecka i Kataru.