Transferový boulevard: Barca chce za dva roky Haalanda, Ødegaard je v Arsenalu šťastný

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Barca chce za dva roky Haalanda, Ødegaard je v Arsenalu šťastný

90min: Barcelona plánuje za dva roky usilovat o získání třiadvacetiletého norského útočníka Manchesteru City Erlinga Haalanda, který by mohl být k dispozici za sto padesát milionů liber. 

Mundo Deportivo: Devětadvacetiletý záložník Manchesteru City Bernardo Silva si ve své nedávno prodloužené smlouvě vyjednal výstupní klauzuli ve výši padesát milionů liber a portugalský reprezentant zvažuje, že by příští léto přestoupil do Barcelony.

Standard: Chelsea se v létě nepodařilo prodat anglického obránce Trevoha Chalobaha a čtyřiadvacetiletý hráč nečeká, že si po zranění podkolenní šlachy během první poloviny sezóny příliš zahraje.

Football Espana: Patnáctiletý senegalský supertalent Amara Diouf se i přes intenzivní snahu Manchesteru United, Arsenalu a Barcelony o transfer chystá podepsat smlouvu s klubem Ligue 1 Metz. 

Teamtalk: Manchester City je přesvědčen, že v lednu porazí Brighton a Juventus v konkurenčním boji o podpis devatenáctiletého levého obránce Boca Juniors Valentina Barca.

Standard: Čtyřiadvacetiletý norský záložník Martin Ødegaard prohlásil, že pokud jde o jednání o prodloužení smlouvy s Arsenalem, nemá aktuálně žádné novinky, ale že je v klubu "velmi šťastný."

Football Insider: Hned několik tureckých klubů připravuje nabídky na hostování čtyřiadvacetiletého francouzského obránce Chelsea Malanga Sarra před uzavřením lokálního přestupového okna 15. září. 

Fabrizio Romano: Adana Demirspor a Istanbul Basaksehir podaly nabídky na hostování pětadvacetiletého nigerijského útočníka Nottinghamu Forest Emmanuela Dennise, sám hráč už odmítl přestup do CSKA Moskva.