Preview: Man. United - Wolves. Rudí ďáblové chtějí potvrdit, že se na Old Trafford navracejí dobré časy

Po pozitivní první sezóně pod vedením Erika ten Haga se Manchester United bude snažit navázat na umístění v první trojce a úspěch v Carabao Cupu, který mu pomohl obnovit víru, že se na Old Trafford vrací dobré časy. V dalším transformačním létě posílili Rudí ďáblové svůj tým na obou koncích hřiště a nizozemský trenér si je jistý, že jeho tým je "schopen vyhrát každý zápas".

Preview: Man. United - Wolves. Rudí ďáblové chtějí potvrdit, že se na Old Trafford navracejí dobré časy

Manchester United - Wolves

Pondělí, 21:00 - Old Trafford (Manchester)

Ten Hag se bude snažit napodobit své dva stálé předchůdce a ve své druhé sezóně skončit výše než v té první, přičemž klíčem k tomu je jistě udržení neuvěřitelné domácí formy, neboť United na Old Trafford v posledních 29 zápasech soutěžního ročníku neprohráli (25-4-0). Zlepšení se pravděpodobně zaměří na útok, protože 58 gólů, které v minulém ročníku v Premier League (PL) nastříleli, bylo nejméně ze všech týmů první šestky, a to nejméně o deset!
 
Wolves se do Manchesteru vydají ve zmatku, protože Julen Lopetegui rezignoval. Španěl dohlížel na neuvěřitelné oživení a udržení klubu v soutěži v minulém ročníku, ale léto, kdy několik klíčových hráčů odešlo bez náhrady, přinutilo Lopeteguiho k odchodu. Problémy s finančním fair play trápí Wolves i nadále, přestože se podařilo získat zpět poplatky za Rúbena Nevese a Nathana Collinse. Naštěstí nový kouč Gary O'Neil je zvyklý hasit problémy.
 
Angličan loni do Bournemouthu přišel až po výprasku 0:9 od Liverpoolu a dovedl Cherries k šestizápasové sérii bez porážky (2-4-0). Podobný obrat zde není zcela nutný, ale ukončit osmizápasovou šňůru bez triumfu na cestách v PL představuje docela výzvu (0-2-6), zejména proti soupeři, se kterým Vlci vyhráli jen jeden z posledních deseti vzájemných střetů (1-3-6).
 
Koho sledovat: V minulém ročníku se Marcus Rashford stal prvním hráčem United, který vstřelil 30 gólů v sezoně od Robina van Persieho (2012/13). Jeden z nich dal při vítězství 1:0 ve vzájemném souboji poté, co byl posazen na lavičku kvůli pozdnímu příchodu. Proti Rashfordovi by se mohl postavit navrátivší se obránce Matt Doherty, který má na toto utkání příjemné vzpomínky, neboť jako hráč Wolves nikdy s United v PL nepadl (1-3-0).
 
Zajímavost: Red Devils vyhráli šest z minulých osmi úvodních zápasů (6-0-2), přičemž obě porážky přišly na Old Trafford.