Transferový boulevard: Pohyby v obraně United, nabídku od Saúdů řeší i Mahrez

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Pohyby v obraně United, nabídku od Saúdů řeší i Mahrez

Sun: Šestadvacetiletý jihokorejský obránce Kim Min-jae se blíží k přestupu z Neapole do Manchesteru United, kde má nachystanou pětiletou smlouvu. Newcastle nicméně stále doufá, že by mohl transakci překazit zaplacením Kimovi výstupní klauzule ve výši 42 milionů liber.

Mirror: Aston Villa má v létě zájem podepsat třicetiletého anglického obránce Manchesteru United Harryho Maguirea. Druhou alternativou na jejím seznamu je o čtyři roky mladší španělský bek Villarrealu Pau Torres. 

CBS: Prezident Al Ahlí Waleed Muaath přicestoval začátkem týdne do Londýna, aby se pokusil podepsat dvaatřicetiletého alžírského křídelníka Manchesteru City Riyada Mahreze poté, co selhal jejich pokus získat Lionela Messiho.

90min: Manchester City se v létě pokusí získat jedenadvacetiletého chorvatského středního obránce RB Lipsko Josku Gvardiola. 

Talksport: Dvaatřicetiletý španělský brankář David de Gea je připraven odmítnout lukrativní nabídku ze Saúdské Arábie a zůstat v Manchesteru United

Athletic: Dvacetiletý portugalský záložník Liverpoolu Fabio Carvalho bude v létě k dispozici jen na hostování, přičemž favoritem na jeho dočasný zisk má být jeho bývalý klub Fulham.

L'Equipe: Manchester United se blíží k překvapivému podpisu pětadvacetiletého francouzského obránce Monaka Axela Disasiho. 

Football Insider: Nováček Premier League Luton Town se připojil k závodu o podpis třiadvacetiletého univerzálního jamajského obránce Joela Latibeaudiereho, kterému za pár dní končí smlouva ve Swansea.