Další fotbalista Manchesteru United byl obviněn z domácího násilí. Přítelkyně podala trestní oznámení

Je tohle ještě náhoda? Nejprve Mason Greenwood a nyní stále relativně nová posila v podobě Antonyho. Oba praví křídelníci se měli dopustit násilí na své drahé polovičce.

Další fotbalista Manchesteru United byl obviněn z domácího násilí. Přítelkyně podala trestní oznámení

V úterý ráno přišla z Brazílie šokující zpráva. Na Antonyho podala trestní oznámení jeho dnes už bývalá přítelkyně Gabriela Cavallin, která uvedla, že během doby vztahu se známým fotbalistou byla čtyřikrát fyzicky napadena. Po posledním ataku to údajně již nevydržela a musela s „pravdou“ ven.

Případ se teprve začíná prošetřovat a než bude Antony shledán vinným, tak platí nějaké presumpce neviny. Brazilský zdroj Globo Esporte nicméně dodává, že má policie k dispozici i fotografie a nahrávky z Anthonyho hrůzných činů. Jedno ze čtyř obvinění nicméně nesedí časově, neboť datum uvedené Gabrielou, kdy měla být napadena, se prolíná s dobou, kdy měl mít hráč s Manchesterem United zápas.

Cavallin v současné chvíli vzala případ na veřejnost, takže o něm ví celá Brazílie. Antonyho chování jí údajně mělo poznamenat, což je také ten důvod, proč to chce řešit.

V Manchesteru United, bohužel, se s takovým případem nesetkáváme poprvé. Před rokem a půl byl ze sestavy kvůli fyzickému napadení své přítelkyně vyřazen velice nadějný anglický fotbalista Mason Greenwood. Ten byl sice teď nedávno zbaven obvinění, ale přišel tak o důležitou část kariéry, kdy se mohl vyvíjet. Navíc pošpinil jak své jméno, tak i jméno klubu.

V případě Antonyho zatím nelze dělat ukvapené závěry, věc je teprve v řešení a až čas nám ukáže, o co tam doopravdy šlo.