Transferový boulevard: Barca nemá na Gundogana peníze, Liverpool od ní chce Kessieho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Barca nemá na Gundogana peníze, Liverpool od ní chce Kessieho

Bild: Dvaatřicetiletý záložník Manchesteru City Ilkay Gundogan by se v létě mohl vrátit do Borussie Dortmund, protože Barcelona si nemůže dovolit platit německého záložníka, kterému skončila smlouva. Hráč má nabídku taktéž z Arsenalu a ze Saudské Arábie.

Sport: První nabídka Realu Madrid za devětadvacetiletého anglického útočníka Harryho Kanea bude znít na sedmdesát milionů liber, nicméně Tottenham si představuje devíticifernou sumu.

Sport: Liverpool je ochoten zaplatit Barceloně třicet milionů liber za podpis šestadvacetiletého záložníka Pobřeží slonoviny Francka Kessieho. 

Mirror: Nastupující manažer  Tottenhamu Ange Postecoglou dostane finanční prostředky, aby mohl soupeřit s Newcastlem o šestadvacetiletého anglického záložníka Leicesteru Jamese Maddisona, stejně starého obránce Wolves Maxe Kilmana a sedmadvacetiletého španělského brankáře Brentfordu Davida Rayu.

Express: Chelsea oživila svůj zájem o devatenáctiletého belgického záložníka Southamptonu Romea Laviu, který na jižním pobřeží prožil průlomovou sezónu.

Mail: Atletico Madrid se zajímá o možný přestup třicetiletého křídelníka Wilfrieda Zahy, kterému končí smlouva s Crystal Palace a zatím odmítá s Eagles podepsat novou. 

Athletic: Aston Villa se zapojila do závodu o podpis šestadvacetiletého Youriho Tielemanse, který je po konci smlouvy v Leicesteru volným hráčem. 

Telegraph: Newcastle United byl informován, že jím poptávaný sedmadvacetiletý anglický záložník Kalvin Phillips hodlá zůstat v Manchesteru City.