Transferový boulevard: Real jde po Havertzovi a Kaneovi, Caicedo preferuje Arsenal před Chelsea

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Real jde po Havertzovi a Kaneovi, Caicedo preferuje Arsenal před Chelsea

Marca: Real Madrid již měl navázal kontakt s Tottenhamem ohledně možnosti podpisu smlouvy s devětadvacetiletým anglickým útočníkem Harrym Kanem, kterého potřebuje jako náhradou za odcházejícího Karima Benzemu.

Bild: Real je též na nejlepší cestě dohodnout se na "megaobchodu" ohledně příchodu třiadvacetiletého německého útočníka Kaie Havertze z Chelsea.

Sun: Crystal Palace nabídl třicetiletému křídelníkovi Wilfriedu Zahovi novou smlouvu s týdenním platem 150 000 liber týdně, což je ovšem méně než nabídka od katarského Al-Sadd.  Hráči původem z Pobřeží slonoviny současná smlouva končí tento měsíc. 

Sport: Manchester United konkuruje Barceloně ve snaze podepsat šestadvacetiletého marockého záložníka Sofyana Amrabata z Fiorentiny. 

Mirror: Jedenadvacetiletý ekvádorský záložník Moises Caicedo se dohodl na osobních podmínkách smlouvy s Arsenalem, a to i přesto, že jeho Brightonu je konkurenční Chelsea ochotna zaplatit vyšší přestupovou částku.

TalkSport: Everton zvažuje možnost pokusit se získat na přestup třicetilletého nizozemského útočníka Wouta Weghorsta, až se vrátí do Burnley z hostování v Manchesteru United.

Mail: West Ham i Burnley se zajímají o možnost přestupu sedmadvacetiletého senegalského útočníka Habiba Dialla z francouzského Štrasburku.

Standard: Chelsea je ochotna v následujících měsících prodat jedenadvacetiletého nizozemského levého obránce Iana Maatsena, za hráče nicméně bude požadovat více než dvacet milionů liber. Zájem má mít Burnley, kde Holanďan v této sezóně hostoval.