Transferový boulevard: Chelsea si věří že získá Ugarteho, Liverpool má vyhlédnutého Teteho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Chelsea si věří že získá Ugarteho, Liverpool má vyhlédnutého Teteho

Fabrizio Romano: Chelsea je přesvědčena, že je na dobré cestě k uzavření smlouvy s poptávaným dvaadvacetiletým uruguayským záložníkem Manuelem Ugartem ze Sportingu Lisabon.

Goal: Paris St-Germain má na přestupovém radaru pětadvacetiletého brazilského obránce Arsenalu Gabriela Magalhaese a sportovní vedení v Parku princů zvažuje, zda poslat na Emirates Stadium nabídku.

Sun: Liverpool si vyhlédl sedmadvacetiletého nizozemského pravého obránce Fulhamu Kennyho Teteho jako alternativu k Trentu Alexander-Arnoldovi.

A Bola: Aston Villa jedná se Sportingem Lisabon o možném přestupu čtyřiadvacetiletého portugalského záložníka Pedra Gonçalvese.

Fabrizio Romano: Brighton příští týden dokončí přestup sedmadvacetiletého německého záložníka Borussie Dortmund Mahmouda Dahouda, který Signal Idunu opustí na volný transfer po vypršení smlouvy. 

Evening Standard: Šestatřicetiletý francouzský brankář Tottenhamu Hugo Lloris potvrdil odchod ze severního Londýna, který označil za "konec jedné éry", přičemž doufá, že najde projekt, kde bude moci pokračovat. Lloris je spojován s možným odchodem do Saúdské Arábie.

Football Insider: Sheffield United má zájem o letní přestup třicetiletého anglického obránce Wolves Conora Coadyho po skončení jeho hostování v Evertonu.

Fabrizio Romano: Liverpool připravuje přestup dvaadvacetiletého francouzského středopolaře Kouadia Koneho poté, co byl informován, že Borussie Monchengladbach si záložníka cení na zhruba 33 milionů liber.