Transferový boulevard: City loví v Bayernu Daviese, United nemá zájem pokračovat se Sabitzerem

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: City loví v Bayernu Daviese, United nemá zájem pokračovat se Sabitzerem

AS: Manchester City sonduje situaci okolo dvaadvacetiletého levého beka Bayernu Alphonsa Daviese, o Kanaďana se nicméně zajímá i Real Madrid.

Athletic: Arsenal nemíní v létě prodat dvaadvacetiletého Emila Smitha Rowea a doufá, že se velkou část letošní sezóny zraněný anglický útočník vrátí do kondice a formy na mistrovství Evropy hráčů do 21 let.

Guardian: Jeden z aktuálních prioritních kandidátů Tottenhamu na manažera, bývalý kouč španělského národního týmu Luis Enrique, momentálně jedná s mistrem Serie A Neapolí, nicméně stále má prioritu převzít některý z klubů Premier League.

Calciomercato: Manchester City a Arsenal sledují devatenáctiletého italského útočníka Leedsu Wilfrieda Gnonta, který po sestupu Peacocks klub s nejvyšší pravděpodobností v létě opustí.

Mail: Manchester United nemá zájem proměnit hostování třicetiletého nizozemského útočníka Wouta Weghorsta a o rok mladšího rakouského středopolaře Marcela Sabitzera v trvalý přestup a hráči se tak podle všeho vrací do Burnley respektive Bayernu Mnichov.

Bild: Liverpool usiluje o dvaadvacetiletého francouzského záložníka Manu Koneho z Borussie Monchengladbach. Německý klub si hráče cení na sumu okolo 35 milionů liber. 

Mail: Juventus má nakročeno k podpisu čtyřiadvacetiletého amerického křídelníka Christiana Pulisice z Chelsea, který by bíločerné mohl vyjít na zhruba dvacet milionů liber.

Standard: Wolves se připojili k Chelsea a Crystal Palace v závodě o devatenáctiletého gambijského Adamu Bojanga, který září na aktuálně hraném mistrovství světa do 20 let a doposud působí v gambijském týmu Steve Biko FC.