Transferový boulevard: Zájem v Parku princů o Odegaarda, Arsenal naopak kouká po Calhanogluovi

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Zájem v Parku princů o Odegaarda, Arsenal naopak kouká po Calhanogluovi

Mail: Paris St-Germain zvažuje možnost překvapivé letní nabídky na čtyřiadvacetiletého norského záložníka Arsenalu Martina Odegaarda. 

Teamtalk: Arsenal měl výrazně zesílit svůj zájem o osmadvacetiletého obránce Manchesteru City Joaa Cancela, který tuto sezónu strávil na hostování v Bayernu Mnichov. Prodej Cancela měl již schválit Pep Guardiola, poptávaná cena by mohla být okolo čtyřiceti milionů liber.

Inte Live: Arsenal též zvažuje nabídku na devětadvacetiletého záložníka Interu Hakana Calhanoglua. Gunners mají v úmyslu nabídnout cca 33 milionů liber, přičemž hráče si představují jako náhradu při potenciálním odchodu Granita Xhaky.

Calciomercato: Čtyřiadvacetiletý útočník Gianluca Scamacca hodlá po jediné sezóně opustit West Ham a chce se vrátit do Serie A, ideálně do Juventusu. 

Gazetta dello Sport: Do Serie A by mohl zamířit po úspěšném hostování ve Francii i kmenový hráč Arsenalu Folarin Balogun když se dvacetiletý útočník stal po své průlomové sezóně kandidátem na náhradu za Joaquína Correu v Interu.

L'Equipe: Pětadvacetiletý francouzský útočník Jean-Philippe Mateta chce v létě opustit Crystal Palace, když nevěří že by od Roye Hodgsona v příští sezóně dostával dostatek prostoru.

A Spor: Leeds a Bournemouth jednají o možnosti koupi pětadvacetiletého nigérijského obránce Fenerbahce Brighta Osayi-Samuela. 

Mail: Everton zvýšil svůj zájem o jedenadvacetiletého malijského útočníka El Bilala Toureho poté, co se tento v neděli opět objevil v sestavě Almerie.