Transferový boulevard: Šokující návrat veterána Sancheze na ostrovy? Kane nakonec do Realu?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Šokující návrat veterána Sancheze na ostrovy? Kane nakonec do Realu?

Sun: Carlo Ancelotti je připraven se v létě pokusit získat pro Real Madrid devětadvacetiletého anglického útočníka Tottenhamu Harryho Kanea, v němž vidí ideální náhradu za Karima Benzemu.

Mail: Čtyřiatřicetiletý chilský veterán Alexis Sanchez zvažuje po skončení kontraktu v Marseille možnost návratu do Premier League, když několik klubů včetně Fulhamu projevilo předběžný zájem o angažování útočníka.

Express: Chelsea je blízko podpisu smlouvy s dvaadvacetiletým uruguayským defenzivním záložníkem Manuelem Ugarte ze Sportingu Lisabon, do transakce nicméně může ještě vstoupit Liverpool

Athletic: Tottenham přemýšlí, že se pokusí získat na přestup třiadvacetiletého izraelského křídelníka Manora Salomona, který tuto sezónu hostoval ze Šachťaru Doněck ve Fulhamu, a jež bude v létě zdarma když FIFA umožňuje hráčům z území postiženého válečným konfliktem mezi Ruskem a Ukrajinou, vyvázat se ze smlouvy. 

Mail: Arsenal odmítl vložit do nové smlouvy jedenadvacetiletého útočníka Bukaya Saky výstupní klauzuli a místo toho se s hráčem dohodl na kratším (čtyřletém) kontraktu než se původně očekávalo.

Football Insider: Burnley sleduje dvacetiletého portugalského záložníka Fabia Carvalha z Liverpoolu a v létě podle všeho bude mít zájem hráče získat na přestup nebo minimálně na hostování.

Mail: Brighton jedná o podpisu smlouvy s jednadvacetiletým americkým brankářem skotského Livingstonu Brianem Schwakem, zatímco jejich dosavadní jednička, pětadvacetiletý španělský brankář Robert Sanchez zvažuje svou budoucnost u Seagulls.

Telegraph: Třicetiletý ofenzivní křídelník Crystalu Palace Wilfried Zaha dostal s končící smlouvou nabídku podepsat smlouvu v hodnotě deset milionů liber ročně s katarským klubem Al Sadd a jeho dosavadní klub už zvažuje náhradu, když vybírá mezi brazilským mladíkem Matheusem Francou z Flamenga a Jackem Clarkem ze Sunderlandu.