Transferový boulevard: Mount chce jít na sever, Arsenal poslal nabídky na Sanabriu a Boeyho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Mount chce jít na sever, Arsenal poslal nabídky na Sanabriu a Boeyho

Athletic: Manchester United je ochoten zaplatit pětapadesát milionů liber za čtyřiadvacetiletého anglického záložníka Masona Mounta z Chelsea, přičemž sám hráč preferuje právě United před Arsenalem a Liverpoolem, kteří mají též zájem.

Sun: Aston Villa vede závod o podpis pětadvacetiletého anglického křídelníka Harveyho Barnese z Leicesteru City. O fotbalistu se zajímá také West Ham, ten má na stejný post vytipovanou i alternativu v podobě šestadvacetiletého anglického křídelníka Leedsu Jacka Harrisona.

La Repubblica: Arsenal intenzivně sleduje šestadvacetiletého paraguayského útočníka Turína Antonia Sanabriu, jehož cena by měla činit 21,6 milionu liber. 

Telegraph: Aston Villa si chce před otevřením přestupového okna novými smlouvami zajistit dlouhodobou budoucnost sedmadvacetiletého anglického útočníka Ollieho Watkinse a o rok staršího skotského záložníka Johna McGinna. 

Diario Sport: Manchester United se stal překvapivým zájemcem o z Barcelony odcházejícího čtyřiatřicetiletého levého obránce Jordiho Albu.

Hurriyet: Arsenal učinil úvodní nabídku ve výši patnácti milionů liber za dvaadvacetiletého francouzského pravého obránce Galatasaraye Sachu Boeyho, ta však byla odmítnuta.

Marca: Chelsea je připravena obnovit svůj zájem o třiadvacetiletého francouzského středního Julese Koundeho poté, co se tento neusadil v Barceloně. Tým hodlá v případě prodeje nicméně požadovat 75 milionů liber.

ESPN: Liverpool a Manchester United mají oba v MLS skautovat třiadvacetiletého srbského brankáře New England Revolution Djordjeho Petroviče.