Osudový déšť, „přivítání“ Kováře i invaze na trávník. TOP pět momentů z korunovačního zápasu

Sparta se konečně dočkala. Po devíti letech má titul. Fanoušky letenských mohlo mrzet, že se neslavilo přímo na domácím stadionu, nicméně oficiální předání trofeje proběhne právě tam. Nicméně i zápas v Uherském Hradišti měl grády. Z těchto dvou týmů se totiž stávají velcí rivalové. Kterých pět momentů zaujalo přímo na tribuně?

Osudový déšť, „přivítání“ Kováře i invaze na trávník. TOP pět momentů z korunovačního zápasu

OSUDOVÝ DÉŠŤ

Stává se z toho tradice. Důležitý zápas v Uherském Hradišti = nevyzpytatelné počasí. Loni se odložilo finále poháru kvůli velké průtrži mračen, která nejen, že podmáčela trávník, ale také natekla do útrob stadionu. Letos se rýsovalo něco podobného.

Spartě k titulu stačil bod a vyšlo to tak, že se zase hrálo na Slovácku. Nicméně v průběhu dne se v okolí objevovaly přívalové deště. Fanoušci obou táborů to brali s nadhledem, ti sparťanští se dokonce na sociálních sítích postupně přes den ptali, jak to vypadá.

Předpověď se naplnila, jednu dobu pršelo opravdu vydatně, nicméně zápas se dohrál. I tak jde ale o velmi zajímavý úkaz. Zatímco před rokem zahrál déšť do karet Slovácku, které odložené finále vyhrálo, letos se radovala Sparta.