Transferový boulevard: Tahanice o Rice, United už mají jednat o Neymarovi

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Tahanice o Rice, United už mají jednat o Neymarovi

Sky Sports Germany: Bayern Mnichov považuje čtyřiadvacetiletého anglického reprezentanta Declana Rice z West Hamu za ideálního defenzivního záložníka pro svůj kádr, nicméně je si vědom zájmu a konkurence Arsenalu.

Mail: Pokud se nicméně Arsenalu Declana Rice podepsat nepodaří, jako alternativy má vytipované Rubena Nevese z Wolves, Martina Zubimendiho ze San Sebastianu a Moisese Caiceda z Brightonu

Guardian: Arsenal rovněž usiluje o kapitána Manchesteru City a dvaatřicetiletého německého záložníka Ilkaye Gundogana, kterému v létě končí na Etihadu smlouva. 

L'Equipe: Manchester United měl podle francouzských zdrojů vstoupit do jednání s agenty jedenatřicetiletého brazilského útočníka Neymara ohledně jeho možného přesunu na Old Trafford.

Mundo Deportivo: Aston Villa stupňuje intenzitu svých aktivit směřující k podpisu dua záložníků/křídelníků z Realu Madrid: Daniho Ceballose a Marca Asensia.

Gazetta dello Sport: Devatenáctiletý italský útočník Leedsu Willy Gnonto jedná pro případ sestupu Leedsu o přestupu do dvou destinací, když o hráče má usilovat Fiorentina a Lazio.

90min: Nottingham Forest by v létě  rád udržel duo hostujících hráčů v podobě šestatřicetiletého kostarického brankáře Keylora Navase a čtyřiadvacetiletého brazilského obránce Renana Lodiho, kteří jsou zapůjčeni z Paris St-Germain, respektive Atletica Madrid.

Mondo Udinese: Nottingham Forest rovněž má plánovat "monstrózní" nabídku na podpis pětadvacetiletého ofenzivní hvězdy Udinese Beta. Zájem o hráč nicméně mají mít taktéž Everton a Neapol.