Momenty 36. kola Premier League: Navrátivší Mitrovič stvrdil sestup Svatých, De Gea s trofejí i domácí trápení londýnských gigantů

36. kolo anglické Premier League přineslo Southamptonu jistotu sestupu do Championship, po další porážce na domácím hřišti má k němu nakročen i Leicester. David De Gea dalším čistým kontem rozhodl o individuální trofeji, Leedsu škodily penalty a domácí prostředí znovu potrápilo londýnské velkokluby.

Blues napínají domácí fanoušky

Raheem Sterling sice v domácím utkání s Nottinghamem potvrdil svou formu proti nováčkům, když v šestnáctém utkání zapsal dvanáct branek, Chelsea ale na Stamford Bridge znovu nedokázala zvítězit.

Fanoušci Blues na vítězství čekají už šest domácích duelů, taková série se londýnskému velkoklubu naposledy stala v dubnu roku 1995, tedy před více než osmadvaceti lety. Tehdy z toho bylo dvanáctizápasové domácí čekání na vítězství. Blues zároveň inkasovali popatnácté v sezóně jako první, hůře na tom byli naposledy v ročníku 2010/11, když museli dotahovat hned sedmnáctkrát.