Momenty 28. kola Premier League a čtvrtfinále FA Cupu

28. kolo Premier League se kvůli čtvrtfinále FA Cupu omezilo jen na sedm střetnutí. O zajímavé momenty přesto nebyla nouze. A spoustu se toho dělo i ve zmíněném FA Cupu. Za zmínku rozhodně stojí tři červené karty pro Fulham v jedné minutě i další hattrick Erlinga Haalanda.

Haaland s dalším hattrickem

"Jsem útočník a miluji dávat góly. Je to ale především o tom dostávat se do dobrých šancí, ze kterých branky plynou," hovořil po dalším vynikajícím utkání Erling Haaland.

Po pětigólové smršti, kterou odneslo Lipsko, se tentokrát trefil v uvozovkách jen třikrát. Manchester City pro změnu po šestigólovém nášupu porazil Burnley ve čtvrtfinále FA Cupu 6:0.

Norský útočník poprvé skórovat ve 32. minutě, za další tři minuty slavil znovu a krátce před hodinou hry dovršil hattrick. Ani v sobotním střetnutí se neloučil po závěrečném hvizdu, manažer Pep Guardiola jej stáhl už v 63. minutě, kdy jej nahradil Cole Palmer, jenž se nakonec také zapsal do listiny střelců.