Transferový boulevard: Aston Villa monitoruje Lukaka, Klopp chce další kontrakt pro Milnera

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Aston Villa monitoruje Lukaka, Klopp chce další kontrakt pro Milnera

Todo Fichajes: Unai Emery si hraje s myšlenkou, že by se v létě do Aston Villy pokusil přivést na přestup devětadvacetiletého belgického útočníka Romela Lukaka, který aktuálně hostuje z Chelsea v Interu Milán.

Football Insider: Manchester United dál pracuje na plánu v rámci kterého chce Erik ten Hag přestavět obranu Rudých ďáblů a plánuje prodat třicetiletého kapitána Harryho Maguirea a o dva roky mladšího švédského obránce Victora Lindelofa. 

Football Insider: Manažer Jurgen Klopp dál hodlá spolupracovat s sedmatřicetiletým záložníkem Jamesem Milnerem a žádá vedení Liverpoolu aby veteránovi nabídlo novou smlouvu. 

InterLive: Chelsea rozšiřuje počet sledovaných brankářů a v létě by mohla mít zájem o přestup šestadvacetiletého kamerunského brankáře Interu Milán Andreho Onany. 

Sun: Chelsea i Newcastle intenzivně monitorují výkony bývalého křídelníka Manchesteru City Brahima Diaze. Třiadvacetiletý Španěl je momentálně zapůjčen v AC Milán z Realu Madrid, na konci sezony mu nicméně vyprší smlouva. 

Aksam: Arsenal zvažuje možnost podpisu francouzského pravého obránce, dvaadvacetiletého Sachy Boeyho, který aktuálně září v dresu tureckého Galatasaraye. 

Sun: Pokud se Everton vyhne v této sezóně sestupu, pokusí se v létě získat dvaatřicetiletého jamajského útočníka West Hamu Michaila Antonia. 

De Telegraaf: Dvaadvacetiletý ghanský záložník Mohammed Kudus doufá, že i přes zájem Manchesteru United, Arsenalu a Liverpoolu zůstane v Ajaxu i v další sezóně.