Transferový boulevard: Leverkusen má stále zájem o Coufala, Veiga potenciálním hitem léta

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Leverkusen má stále zájem o Coufala, Veiga potenciálním hitem léta

Football Insider: Bayer Leverkusen pokračuje ve svém zájmu o podpis třicetiletého pravého obránce West Hamu Vladimíra Coufala. 

Telegram: Manchester United je připraven zapojit se do letní bitvy o ceněného devatenáctiletého záložníka Judea Bellinghama z Borussie Dortmund, o kterého je zájem i z Liverpoolu, Chelsea nebo Realu Madrid. 

Football Insider: Kariérní propad Dele Alliho pokračuje, když Besiktas nemá zájem o další hostování ofenzivního záložníka a jeho domovský Everton plánuje ukončení smlouvy s hráčem.

Takvim: Pravý obránce Galatasaraye Sacha Boey se ocitl před letním přestupovým obdobím v hledáčku Aston Villy

Sabath: Turecký Besiktas chce v létě podepsat na trvalý přestup Arthura Masuaka, který je v současné době v Istanbulu na hostování ve West Hamu

90min: Španělský záložník Celty Vigo Gabri Veiga může být jedním z přestupových hitů letního okna v Premier League, když o hráče mají zájem Manchester United, Newcastle, Brighton, Brentford plus Arsenal, který podle informací španělských médií má být z perspektivy hráče preferovanou destinací.

Gazzetta dello Sport: Útočník Atalanty Bergamo Duvan Zapata trvá na tom, že v létě setrvá v Itálii a nemá tedy zájem o přestup do Evertonu, který má o transfer kolumbijského útočníka eminentní zájem.

Bild: Chelsea sleduje progres záložníka Borussie Monchengladbach Manu Koného a údajně už vznesla dotaz na možnost jeho přestupu.