Závod o Bellinghama se zúžil na dva možné zájemce. Jeden z Anglie a druhý ze Španělska

Patrně nejvíce perspektivní hráč současnosti je jednou nohou venku z Dortmundu, do kterého toto léto poputuje až 150 milionů liber, aby svůj mladý klenot propustil.

Závod o Bellinghama se zúžil na dva možné zájemce. Jeden z Anglie a druhý ze Španělska

Ještě před pár týdny, možná i potažmo dny se v případě Judeho Bellinghama skloňovaly takové destinace, jako jsou Manchester United, Manchester City, PSG, Real Madrid, Chelsea nebo Liverpool. V této chvíli už ale víme, že se seznam zúžil na dva možné cíle.

Jak uvádí německý deník Bild, jenž podporuje španělský plátek Mundo Deportivo, Bellignham se i s ohledem na své vlastní zájmy a tužby přesune do jednoho z těchto dvou klubů, a sice Realu Madrid, anebo Liverpoolu.

„Bohužel je to pravda, Bundesliga přijde o další svůj zářivý klenot,“ píše deník Bild. „Jude Bellingham je jednou nohou venku a společně s agentem si nyní vybírají nové angažmá. Ve hře jsou dva týmy: Real Madrid a Liverpool. Hráč učiní rozhodnutí během následujících týdnů.“

Tato zpráva musela nepochybně potěšit fanoušky Reds i Bílého baletu. Dá se říct, že by ty šance obou týmů mohly být vyrovnané, ale Real má přeci jen do příští sezony záruku Ligy mistrů, zato Liverpool patrně půjde jen do Evropské ligy, pokud vůbec.

Cenovka, jak už bylo zmíněno, bude astronomická. 150 milionů liber není ochotný nabídnout jen tak někdo. Musíme však brát ohled na to, že Bellingham je mezigenerační talent. V Madridu i Liverpoolu se právě bude konat přestavba kádru, zejména zálohy, a oba týmy jej ve svých řadách jistě rádi uvítají.