Transferový boulevard: Tottenham nepustí Kanea, Salah naopak zvažuje odchod z Liverpoolu

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Tottenham nepustí Kanea, Salah naopak zvažuje odchod z Liverpoolu

Sky Sports: Tottenham nehodlá v létě prodat útočníka Harryho Kanea, a to ani v případě kdyby devětadvacetiletý hráč, kterému příští léto končí smlouva se Spurs, nepodepsal novou.

Fichajes: Třicetiletý Mohamed Salah silně zvažuje odchod z Liverpoolu a to přesto že loni v létě podepsal novou smlouvu. O Egypťanův podpis má usilovat francouzský Paris St-Germain. 

90min: Buzz okolo čtyřiadvacetiletého argentinského záložníka Alexise Mac Allistera po zimním přestupovém období neustal, o mistra světa se zajímá řada klubů včetně Liverpoolu nebo Newcastlu a hráč má být v létě připraven opustit Brighton.

Times: Jednatřicetiletý senegalský brankář Edouard Mendy diskutuje s vedením Chelsea možnosti nové smlouvy, obě strany jsou nicméně v této chvíli velmi vzdálené dohodě. 

Football Insider: Barcelona se v tuto chvíli přiklání ke scénáři, že si letním prodejem nizozemského záložníka Frenkieho de Jonga zajistí sedmdesát milionů liber na letní přestupy. O pětadvacetiletého hráče má eminentní zájem Chelsea a Manchester United.

Fichajes: Naopak šestadvacetiletý portugalský záložník Wolves Ruben Neves již není v hledáčku Barcelony, která hráče sledovala více než rok.

Football Insider: Liverpool a Newcastle jsou v přímém souboji ve snaze podepsat jedenadvacetiletého argentinského záložníka Alana Varelu z Boca Juniors. 

Calciomercato: Duo Leedsu United Wilfried Gnonto a Weston McKennie by v létě mohlo být předmětem výměnného obchodu s Juventusem. Čtyřiadvacetiletý americký záložník McKennie, jež je v současné době v Leedsu na hostování, by mohl přestoupit trvale do Leedsu, zatímco devatenáctiletý talent Gnoto by jako protihodnota putoval opačným směrem.