Transferový boulevard: I Bayern chce Ziecha, Barcelona zase loví v Premier League Rodriho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: I Bayern chce Ziecha, Barcelona zase loví v Premier League Rodriho

Fichajes: Bayern Mnichov je vedle Paris St-Germain další velkolub, který usiluje o podpis devětadvacetiletého marockého křídelníka Chelsea Hakima Ziyecha.

Football Insider: Barcelona před letním přestupovým obdobím intenzivně sleduje španělského záložníka Manchesteru City Rodriho a za šestadvacetiletého hráče je ochotna nabídnout až osmdesát milionů liber. 

Football Insider: Newcastle United se směrem k letnímu přestupovému období zajímá o pětadvacetiletého skotského levého beka Arsenalu Kierana Tierneyho, který po dobrém startu na Emirates v letošní sezóně ztratil své místo v základní rotaci a mohl by být nakloněn přestupu.

Sun: Chelsea a Tottenham se zaobírají možností, že v létě pošlou nabídku do Brightonu na přestup talentovaného osmnáctiletého irského útočníka Evana Fergusona.

Fichajes: Sevilla by ráda realizovala hostování dvaadvacetiletého španělského obránce Sergia Gomeze z Manchesteru City

Athletic: Trenér Brightonu Roberto De Zerbi doporučil vedení a majiteli klubu Tonymu Bloomovi, aby prodloužili smlouvu s Adamem Lallanou

Talksport: Liverpool byl informován Benficou, že je v tuto chvíli jedním ze tří klubů, které se zajímají o možnost podpisu třiadvacetiletého portugalského záložníka Fiorentina Luise, který je ve své domovině označován za "příštího Enza Fernandeze".

Teamtalk: Až deset klubů Premier League  by mohlo v letním přestupovém období podat nabídku na produktivního útočníka Arsenalu Folarina Baloguna, který je aktuálně na hostování ve francouzském Rennes.