Chelsea se připojila do závodu o nejperspektivnějšího záložníka současnosti, nabízí nejvíce peněz!

Jude Bellingham bude jedním z hráčů, které se vyplatí v letním přestupovém okně sledovat. Už teď o něho jeví zájem mnoho předních evropských klubů, ale překoná některý z nich nabídku Chelsea?

Chelsea se připojila do závodu o nejperspektivnějšího záložníka současnosti, nabízí nejvíce peněz!

Všeobecně se počítalo s tím, že toto je poslední sezona, kterou Bellingham v Dortmundu stráví. Tak údajně zněla dohoda, kterou klub s hráčem minulý rok uzavřel, s tím, že mu dovolí odejít, když přijde vhodná finanční nabídka.

Jelikož se zde bavíme o patrně nejvíce perspektivním mladém hráči současnosti, je předem jasné, že ta cena nebude vůbec nízká. Dle spekulací se bavíme o částkách přesahujících i 130 milionů liber, což znamená, že pokud zde byli zájemci, kteří si dělali na tohoto záložníka zálusk, tak je mohla požadovaná hodnota odradit.

Doposud byli nejžhavějšími kandidáty na Bellighamův přestup Real Madrid a Liverpool, oba dva by těch 130 milionů zaplatili, jenže od úterního večera se dle informací deníku Telegraph a novináře Matta Lawa do závodu zapojila i Chelsea. A ta je dle všeho ochotna udělat vše, aby hráčův podpis získala před jakoukoliv případnou konkurencí.

„Ačkoliv Chelsea v posledních dvou přestupových oknech utratila již více než 600 milionů liber, stále jí to není dost. Dle našich informací je ochotna obětovat dalších 150 milionů, jen aby si zajistila služby talentovaného záložníka Judeho Bellinghama, jehož staví do popředí všech svých letních zájmů,“ napsal ve svém článku Law.

I navzdory tomu, že Chelsea jeví o hráče zájem, to ještě neznamená, že jej bude Bellingham opětovat. Doposud neznáme jeho stanovisko a nevíme, jaká je jeho vysněná destinace. Pokud by se ale rozhodoval podle peněz, Stamford Bridge by mohl být logickou volbou.