Hon na útočníka pokračuje. Manchester United zúžil svůj výběr na dva cíle

Co Cristiano Ronaldo opustil Old Trafford, soustředí se Rudí ďáblové na zisk nového útočníka. Prozatím tuto díru zalepil Wout Weghorst, ale tomu v létě vyprší půlroční hostovací lhůta a potom opět bude v kádru místo.

Hon na útočníka pokračuje. Manchester United zúžil svůj výběr na dva cíle

Erik ten Hag svým příchodem pozvedl úroveň Manchesteru United, ovšem v čem ďáblové stále tápou, to je střílení gólů. U tak ambiciózního týmu, který by rád znovu vyhrával trofeje, je potřeba zvýšit produktivitu, což zajistí až příchod nějaké kvalitní ofenzivní posily.

Novinář James Ducker, jenž se zaměřuje zejména na manchesterské celky, ve svém článku zmiňuje, že se United soustředí na příchod Harryho Kanea z Tottenhamu či Victora Osimhena z Neapole. 

Dalo by se říci, že jeden z těchto fotbalistů na Old Trafford přeci jen zakotví, ale už teď je jisté, že cenovka budu sahat ke sta milionům liber. V případě Osimhena se dokonce mluví o částce ještě o 35 milionů vyšší.

Ducker nadále zmiňuje, že Manchester United v lovu na útočníka není sám. Po chladnokrevném zakončovateli se dívá také londýnská Chelsea, která je na přestupovém trhu naprosto nekompromisní a nezná žádné hranice. Právě Blues jsou zmiňováni jako druhý z kandidátů o Osimhenovy služby. 

Situace bude přehlednější hned v průběhu března. Očekává se, že to budou ďáblové převedeni do rukou nových vlastníků. Společně s nimi vzroste i možný rozpočet na přestupy.