Transferový boulevard: Matip na Anfieldu míří k exitu, spekulace okolo pozic Marshe a Pottera

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Matip na Anfieldu míří k exitu, spekulace okolo pozic Marshe a Pottera

Football Insider: Liverpool bude v létě otevřen nabídkám na 31letého bývalého kamerunského reprezentanta Joela Matipa, jehož smlouva na Anfieldu končí příští léto.

Mail: Devětatřicetiletý španělský trenér West Bromu Carlos Corberan byl identifikován jako potenciální náhradník Jesseho Marsche, pokud se Leeds United rozhodne pro změnu na manažerském postu.

GiveMesport: Křeslo se třese též pod Grahamem Potterem v Chelsea a s jeho pozicí na Stamford Bridge je spojováno hned několik jmen. Zájem o třetí angažmá by měl Jose Mourinho, v pátek byl na tribunách při zápasu s Fulhamem viděn Hansi Flick a v hledáčku má být i bývalý kouč španělské reprezentace Luis Enrique.

Football Insider: Newcastle United bude i nadále sledovat situaci dvaadvacetiletého anglického záložníka Conora Gallaghera poté, co mu nevyšla jednání s Chelsea o lednovém přestupu.

Express: A naposledy Chelsea. Mason Mount odmítl nabídku Blues na novou smlouvu a není spokojen s podmínkami, které mu byly předloženy.

Daily Star: Manchester City hodlá prodloužit kontrakt s nastupující hvězdou své zálohy Rico Lewisem, přičemž důvěru v jeho pokroky má symbolizovat plánované pětinásobné zvýšení hráčova platu.

AS: Liverpool a Aston Villa se údajně chystají příští léto otestovat odhodlání Athleticu Bilbao nabídkami na jejich dvacetiletého španělského křídelníka Nica Williamse a stejně starého španělského záložníka Oihana Sanceta. 

Sun: Třicetiletý brazilský záložník Philippe Coutinho je po turbulentní sezóně v Aston Ville v hledáčku Galatasaraye.