Transferový boulevard: United přijde Osimhen na 90 milionů, prodloužení pro Salibu, Saku, Mounta nebo Garnacha

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: United přijde Osimhen na 90 milionů, prodloužení pro Salibu, Saku, Mounta nebo Garnacha

ESPN: Manchester United a Paris St-Germain budou muset zaplatit minimálně devadesát milionů liber, pokud budou chtít v létě získat čtyřiadvacetiletého nigérijského útočníka Neapole Victora Osimhena. 

TalkSport: Pro Arsenal se nyní stalo prioritou dohodnout se na nových smlouvách s jedenadvacetiletým Bukayem Sakou a stejně starým francouzským obráncem Williamem Salibou, když především o prvního jmenovaného anglického křídelníka má projevovat zájem Manchester City

90min: Po hektickém přestupovém období se na prodlužování vybraných smluv zaměřila i Chelsea a v jejím případě se jedná o kontrakty s čtyřiadvacetiletým Masonem Mountem. Anglickému záložníkovi končí dosavadní dohoda o setrvání na Stamford Bridge v létě 2024. 

Fichajes: Manchester City chce v létě podepsat čtyřiadvacetiletého argentinského záložníka Brightonu Alexise Mac Allistera. Ten by měl v kádru Pepa Guardioly nahradit Ilkaye Gundogana, když dvaatřicetiletému německému reprezentantovi na konci sezony vyprší smlouva. 

AS: Manchester United se dohodl na prodloužení smlouvy o čtyři roky s osmnáctiletým křídelníkem Alejandrem Garnachem. Odstíní tak zájem Realu a Barcelony, kteří se o supertalentovaného hráče podle některých informací významně zajímaly.

Mail: Erik ten Hag má vytipovaného jednadvacetiletého záložníka Utrechtu Taylora Bootha a rád by jej v létě přivedl do Manchesteru United. Pro Bootha by šlo o návrat na místo činu, na Old Trafford působil v mládežnických kategoriích.

Caught Offside: West Ham United a Everton musí počkat do léta s realizací svého zájmu o surinamského křídelníka Sheraldo Beckera, protože jeho klub Union Berlín se nechtěl v lednu oslabit před bojem o postup do Ligy mistrů.

AS: Manchester United zvažuje nabídku na přestup dvacetiletého španělského útočníka Ansu Fatiho z Barcelony. 

Evening Standard: Michail Antonio prozradil, že West Ham odmítl v lednovém přestupovém termínu hned několik nabídek na přestup jeho osoby