Transferový boulevard: Martinelli má novou smlouvu s Gunners, United se otevírá cesta k Pavardovi

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.

Transferový boulevard: Martinelli má novou smlouvu s Gunners, United se otevírá cesta k Pavardovi

Athletic: Jednadvacetiletý brazilský útočník Gabriel Martinelli podepsal s Arsenalem novou smlouvu, která ho v klubu udrží až do léta 2027. Fotbalista na Emirates přitom přišel v létě 2019 a zatím má za sebou 78 zápasů v dresu Gunners ve kterých dal 19 gólů.

Football Transfer: Newcastle United se v létě připojí ke klubům pokoušejícím se o zisk devatenáctiletého záložníka Jude Bellinghama z Borussie Dortmund.

Fabrizio Romano: Tottenham měl "téměř hotovou" dohodu o příchodu osmadvacetiletého španělského útočníka Gerarda Deulofeua, hráč Udine si ovšem poranil během ledna koleno a vyřadil se ze hry do konce sezóny.

Sun: Bayern Mnichov zvažuje, že v létě uvolní francouzského krajního obránce Benjamina Pavarda. Ten má být přitom dlouhodobým objektem zájmu Manchesteru United, jež by jej nyní mohl získat za údajnou částku ve výši 27 milionů liber.

Express: Dlouhodobá budoucnost Allana Saint-Maximina v Newcastlu zůstává nejistá, protože Straky mu nejsou schopny nabídnout žádné záruky, pokud jde o větší herní prostor.

Record: Southampton pravděpodobně v létě obnoví svůj zájem o hvězdu Celtiku Liela Abadu poté, co o jedenadvacetiletém izraelském křídelníkovi  jednal jako o možné přestupové variantě už pro lednové okno.

SkySports: Poté co Leeds ustál během ledna zájem Leicesteru a podle všeho i několika dalších klubů o šestadvacetiletého anglického křídelníka Jacka Harrisona, měl by s ním v příštích týdnech podepsat vylepšenou smlouvu na Elland Road. 

90min: Třicetiletý španělský záložník Isco stále hledá nový klub a byl nabídnut několika klubům Premier League na krátkodobý přestup. Jeho jméne se intenzivně skloňuje třeba v Evertonu, Sean Dyche si nicméně není jistý že Španěl je pro anglickou nejvyšší soutěž dostatečně odolný.